Aseară, la @urania_social_hub, am avut 39 de invitați, puși toți pe „scandal”.
De la Riesling-ul de la @carastelec_winery, pănă la Syrah-ul Perfect Simplu de la @catleyawines și Merlot-ul dulce de la @familia_darabont, s-au băut 5 vinuri românești, de la 5 crame diferite. Vinuri diferite, fiecare frumos în felul lui.
Ne revedem în 16 aprilie, tot la Urania, cu alte vinuri, alte gustări și alt playlist. 🍷


















